Z Farmy je šou pre dospelých: Nikola na Heňovi predviedla “ručné práce”!

Či si už mešťania a dedinčania chceli na Farme vyskúšať život spestrený tvrdou prácou a hospodárskymi zvieratami, mediálne sa zviditeľniť alebo si jednoducho zarobiť výhrou 75 000 €, nie je jasné. Ako sa ale zdá, Nikol Fridrichová účinkuje v reality šou predovšetkým pre rozkoš, ktorú jej relácia ponúka.

Ťažká námaha tá ručná práca… K tomu by sa dokázala vyjadriť predovšetkým kontroverzná mamička Nikol Fridrichová (32), ktorá na sociálnych sieťach vystupuje ako influencerka. Pri pohľade na dva vedľa seba “potešujúce sa” páry, ktoré si vyskúšali noc v Dome pravdy, je zo záberov zrejmé, že periny sa im len tak natriasali.

Zatiaľ čo Rebeka a Erik tvrdia, že si zatiaľ iba vychutnávajú spoločnosť jeden druhého, Nikol a Heňo už strieľajú ostré. Ako totiž farmárka priznala, s “ručnou prácou” nemá problém, čo potvrdila aj na nočnom zázname, ktorý zverejnila Markíza v plnom rozsahu. Z videa, ktoré už nepripomína Farmu, ale reality šou pre dosplých, je zrejmé, že Heňo sa na nedostatok intímností rozhodne sťažovať nemôže!

Kontroverzné video “ručných prác” môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj:https://hitky.sk/