54-ročná Jarmila Geier žijúca v Bavorsku za slobodná Maľarová, ktorá pôvodom pochádza zo Sniny je rómska aktivistka, bojuje za práva Rómov a navyše je vášnivá športovkyňa, od roku 2012 sa venuje bodybuildingu.

Zdvihnúť 120 kilovú činku jej nerobí žiadny problém, je vášnivá športovkyňa a okrem iného sama vychovala dve deti 30- ročného syna a 22-ročnú dcéru, ktorá ešte stále študuje. Jarmila pred nedávnom začala vysielať na živo cez svoju facebookovú stránku Bengoro News . počas vysielania so svojimi fanúšikmi rozoberá hlavne rómsku problematiku a chudobu v rómskych osadách na Slovensku. Dokáže  svojím fanúšikom poradiť aj v športovej a vyživovacej sfére

Prednedávnom zostrihala video v ktorom podľa nej ako povedala pre redakciu spravodajstva PRESS.TV poukázala na Matovičovu vládu a jeho klamstvách, ale hlavne na chudobu Rómov žijúcich v osadách na Slovensku. Nesúhlasí terajšou vládnou garnitúrou a s rétorikou europoslanca Petra Polláka vyzýva ho, aby sa o rómov začal konečne viac zaujímať.

Redakcia Spravodajstvo PRESS.TV